עמוד הרופא: פרופ' חיים צינמן

פרופ' חיים צינמן

מנתח אורתופד, מומחה בטראומה ומחלות כף רגל וקרסול

אודות

התמחויות                                                                                                                                   

  • אורטופדיה כללית וכירורגיה אורתופדית, טראומה אורתופדית, מחלות כף רגל וקרסול,  כף רגל סוכרתית, ניתוחים מורכבים
  • עורך חוות דעת רפואית משפטית, יעוץ אורטופדי

תפקידים ומינויים

פרופ' צינמן חיים - "אין חכם, כבעל ניסיון"

פרופ' צינמן הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום האורטופדיה והכירורגיה האורטופדית, ומבכירי האורטופדים בארץ. 
פרופ' צינמן קיבל את הכשרתו הקלינית בבית חולים שיבא תל השומר, ובמרכזים הרפואיים המובילים בעולם בתחום האורטופדיה: מרכזי AO בבאזל שוויץ, המרכז הרפואי באולם גרמניה, המרכז הרפואי של אוניברסיטת הרווארד בבוסטון (טראומטולוגיה), המרכז הרפואי לניתוחים מיוחדים בניו יורק (טראומטולגיה), המרכז הרפואי מרסי בבולטימור (כף רגל וקרסול), והמרכז הרפואי בפיטסבורג (טראומטולוגיה). 
פרופ' צינמן הביא לישראל את שיטות הניתוח המתקדמות של ה-AO, שהפכו לסטנדרט בתחום הטראומה הניתוחית, כמו גם חלוץ בשיטות חדשניות לקיבועים חיצוניים ושיטת אליזרוב להארכת גפיים. 
בזכות ניסיונו הרב וכישוריו המוכחים, כבר בגיל צעיר הוא נתמנה לסגן מנהל מחלקה אורטופדית ב' ברמב"ם (1982), וב-1995 קיבל את תפקיד מנהל המחלקה. מחלקה אורטופדית ב' ברמב"ם, נחשבת כיום לאחת המחלקות האורטופדיות הטובות ביותר בארץ, ומדי שנה זוכה לשבחים רבים בסקרי שביעות הרצון של המטופלים.
פרופ' צינמן גם זכה להערכה רבה מצד עמיתיו הרופאים, ונבחר ליו"ר המועצה של האיגוד הישראלי לאורטופדיה, ולנציגה של ישראל בארגון האומות המאוחדות בתחום העצמות והמפרקים. הבעת אמון נוספת היתה בהכללתו ברשימת "הרופאים הטובים ביותר" של עיתון מעריב במשך ארבע שנים רצופות.
 
לבד מהצלחתו בעבודה הקלינית, פרופ' צינמן גם פרסם למעלה מ-70 מאמרים מדעיים ופרקים בספרים, וזכה למינוי של פרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון. כמרצה, פרופ' צינמן זוכה להערכה רבה מצד הסטודנטים אותם הוא מלמד, ונבחר מספר פעמים כמרצה מצטיין מטעם הפקולטה, ואף כמרצה מצטיין כלל-טכניוני. 
 
פרופ' צינמן זוכה כיום לאמון רב מצד המערכות המשפטיות בישראל, כעד מומחה מהימן, נטול פניות, המקבל החלטות בשיקול דעת מקצועי, ובעל ניסיון שאין שני לו בארץ. פרופ' צינמן קיבל כבר למעלה מ-1900 מינויים מבתי המשפט המחוזיים, בתי משפט השלום, ובית דין לעבודה. פרופ' צינמן פרסם כבר אלפי חוות דעת רפואיות הנוגעות לכל תחומי האורטופדיה, ועל זה כבר נאמר: "אין חכם כבעל ניסיון".
 

ליצירת קשר

פרופ' צינמן מעריך את פנייתכם!

אנא שימו לב, שאין זה אפשרי לבצע בדיקה רפואית 'בטלפון', כיון שכל מקרה הוא שונה. הדרך היחידה ברוב המקרים לענות לשאלותיכם הרפואיות היא לבצע בדיקה קלינית בקליניקה הפרטית, ולהביא עמכם את כל החומר הרפואי הרלוונטי (כולל צילומי רנטגן).

בברכה, פרופ' חיים צינמן.

טלפונים: (שימו לב מס׳ הטלפון השתנה)

לקביעת תורים לקליניקה הפרטית של פרופ' צינמן (פרטי)073-3906600. (מפה).
לכל שאר הפניות: 04-8262625.
פקס: 04-8262630.

אימייל: (לכל סוגי הפניות)

[email protected]

קליניקה: (שימו לב כתובת הקליניקה השתנתה)

אינשטיין קליניק ,רח' אינשטיין 139 חיפה.  (לחץ כאן כדי לראות מפה).
איינשטיין קליניק, מרכז מסחרי איינשטיין, קומה 1 (מעל הסטופ מרקט)
(יש לקבוע תור מראש בטלפון 073-3906600).

כתובת לשליחת חומר לחוות דעת רפואית

פרופ' חיים צינמן
רחוב קויפמן יחזקאל 28
חיפה, 34780