עמוד הרופא: ד"ר ענאן שתייוי

ד"ר ענאן שתייוי

מומחה עמוד שדרה

לקביעת תורים

0733-906600

ימים ושעות פעילות

ימי שלישי בשעות 8:00-14:45

 

אודות

ד"ר ענאן שתייוי

רופא בכיר בניתוחי עמוד השדרה במרכז הרפואי שיבא, תל השומר.

ד"ר שתייוי מומחה בניתוחי עמוד השדרה עם תת-התמחות על בניתוחי גידולים ראשוניים ומשניים של עמוד השדרה ותת התמחות נוספת בניתוחי זעיר פולשני. עובד בשת"פ מחקרי עם בית החולים Northwestern University Medical Center בנושאי מחלות של עמוד השדרה, דרכי טיפול ותוצאות טיפול ניתוחי.

ד״ר שתייוי בוגר ביה״ס לרפואה באוניברסיטה העברית- הדסה.

את ההתמחות שלו באורתופדיה עשה בבי״ח שיבא תל השומר. תת התמחות ראשונה בניתוחי עמוד השדרה עשה בבי״ח תל השומר שיבא, לאחר מכן, עשה תת התמחות נוספת בארה״ב בכירורגיה של עמוד השדרה ובניתוחי זעיר פולשי, עמית קליני במחלקה הנויכירורגית בבית החולים Rush University Medical Center, Chicago, IL .

בהמשך הוא עשה תת התמחות על )super-subspeciality( בארה״ב - בעיוותי וגידולי עמוד השדרה של מבוגרים, עמית קליני- במחלקה הנויכירורגית בבית החולים ,Northwestern University Medical Center, Chicago IL.

ד״ר שתייוי חבר באיגוד מנתחי עמוד השדרה הישראלי ובאיגוד מנתחי עמוד שדרה AO Spine. ד״ר שתייוי מטפל בכל מחלות עמוד השדרה כולל :

▪ מחלות דיסק ניווני ופריצות דיסק בעמוד שדרה צווארי, גבי ומותני. ▪ מחלות שחיקתיות והיצרות של תעלת השדרה בעמוד השדרה לכל אורכו ▪ טראומה ושברים של עמוד השדרה לכל אורכו ▪ חוסר יציבות בעמוד השדרה כולל ספונדילוליסתזיס )Spondylolisthesis(. ▪ עיוותים של עמוד השדרה ותיקוני ציר - סקוליוזיס וקיפוזיס )Scoliosis, Kyphosis(. ▪ גידולים של עמוד השדרה, ראשונים ושניוניים )Primary and Metastatic spine Tumors(. ▪ זיהומים של עמוד השדרה

הניתוח מותאם למצב החולה ובהתאם לבעיה בעמוד השדרה. חלק מהניתוחים מבוצעים גם בשיטת זעיר פולשני.