עמוד הרופא: ד"ר זיידר ניר

ד"ר זיידר ניר

מומחה לרפואת עיניים ומנתח אוקולופלסטיקה

הסדרי ביטוחים וקופות

ד"ר זיידר נמצא בהסדר ביטוחי לניתוחים אוקולופלסטים עם כל השב"נים וחברות הביטוח:

הראל, הפניקס, כלל, מנורה, איילון, ביטוח ישיר; וכן עם לאומית מושלם.

(לא נמצא בהסדר עם הביטוחים המשלימים של כללית, מכבי ומאוחדת).

ד"ר זיידר מתחייב לנתח אישית מטופלים שפנו בערוץ הפרטי בלבד. למרבה הצער, אין מחוייבות אישית למטופלים שנראו על ידו בערוץ הציבורי, ועקב חוק הצינון – אינו יכול לנתח בפרטי מבוטחי קופות החולים שפנו אליו בערוץ הציבורי, לתקופה של 6 חדשים.

מבוטחי הכללית שמעוניינים בטיפול בערוץ הציבורי – נא לפנות דרך מוקד טלפוני *2700 בלבד, ולא באמצעות המזכירה הפרטית.

ייעוץ לפני ניתוח ייעשה בתיאום פגישה פרטית בלבד דרך המזכירה  איילת – 054-3435855.

דרכי קביעת תורים

לתיאום תורים לייעוץ פרטי בלבד במרפאה הפרטית באיינשטיין 139 , קומה 1, חדר 4,         בימי שלישי וחמישי אחה"צ / ערב – המזכירה איילת – נייד: 054-3435855

כתובת המייל: [email protected]

ימים ושעות פעילות

ימי ג' 16:00-19:30

ימי ה' 17:30-19:30

 

מספר חדר במרפאה

4

קישור לאתר

אודות

אודות

ד"ר ניר זיידר הוא מומחה ברפואת עיניים, מן המנוסים והטובים שבמנתחי העפעפיים בארץ, שביצע עד כה אלפים רבים של ניתוחי עפעפיים מכל הסוגים (תיפקודיים ואסתטיים). ד"ר זיידר הוא בעל מומחיות ייחודית באוקולופלסטיקה, תחום העוסק בכירורגיה פלסטית של העין, הארובה ודרכי הדמעות.

ד"ר זיידר הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה (1984-1991), במסגרת העתודה האקדמית של צה"ל. עם סיום הפרק הצבאי ביצע התמחות במחלקת העיניים של רמב"ם (1996-2003).

בתום ההתמחות, התקבל ד"ר זיידר לשנת התמחות-על (2003-2004) באחת מתוכניות ההשתלמות הבודדות והיוקרתיות הקיימות בארה"ב לרופאי עיניים זרים, והמאושרת על ידי האירגון האמריקני לאוקולופלסטיקה (ASOPRS), במרכז הרפואי של אוניברסיטת ווירג'יניה (UVA Medical Center), בצ'רלוסוויל, ווירג'יניה.

ד"ר זיידר השתלב, כרופא בכיר, במחלקת העיניים של רמב"ם וביחידה לאוקולופלסטיקה, ואף זכה בתואר עובד מצטיין שנתי של בית החולים לאחרונה (2015). במסגרת עבודתו בבית החולים עוסק דר זיידר בפיתרון כירורגי של בעיות מורכבות, כולל שיתוף פעולה עם תחומים נוספים, כגון א.א.ג, פה ולסת, פלסטיקה כללית ונוירוכירורגיה.

ד"ר זיידר נטל חלק, במהלך השנים, בשתי משלחות התנדבותיות של רופאי עיניים, שיצאו מטעם משרד החוץ הישראלי, על מנת לתת סיוע וטיפול לפליטים ותושבים במדינות באפריקה.

ד"ר זיידר הוא בעל מינוי אקדמי של מרצה קליני בטכניון, פירסם שורה של מאמרים רפואיים בעיתונים המובילים בעולם, ומשמש סוקר מומחה בעיתונים מובילים בעולם, ביניהם הירחון של האיגוד האמריקני לאוקולופלסטיקה.

ד"ר זיידר נוטל חלק בכנסים ארציים ובינלאומיים, מרצה בקורס ללימודי המשך של מתמחים ישראליים ברפואת עיניים בטכניון, וחבר באיגוד רופאי העיניים הישראלי ובחוג הישראלי לאוקולופלסטיקה.

לאחרונה פתח ד"ר זיידר מרפאה פרטית חדשה ומאובזרת במרכז הרפואי איינשטיין בחיפה. במרפאה הוא נותן ייעוץ למטופלים פרטיים ולמטופלים המבוטחים בכל חברות הביטוח. הניתוחים מתבצעים במרכז החדיש לניתוחי עיניים, מעיין, במתחם הצ'קפוסט, רחוב מרקוני 10, שבחיפה.

ד"ר זיידר מתחייב להיות קשוב למטופל ולתת ייעוץ וטיפול מיקצועי מן המעלה הראשונה, באופן פתוח ובגובה העיניים. ההשכלה והניסיון הרחבים של ד"ר זיידר ברפואת העיניים בכלל ובתחום האוקולופלסטיקה בפרט – מאפשרים לתת טיפול כוללני בבעיות הדורשות התערבות כירורגית בסמוך לעין, תוך שמירה על העין ובריאותה.

 

 

לפרטים נוספים – אנא היכנסו לאתר האינטרנט של ד"ר זיידר:    www.oculoplastics.co.il